HAKKIMIZDA

Temelleri 2000 yılına dayanan Zeta Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Deri sanayinin ihtiyaç duyduğu, temelinde teknik destek olan kimyevi madde ithalatı, ihracatı ve pazarlaması ile yola çıkmış, geçen yıllar içinde gerek ülkemizin gerekse hizmet verdiğimiz farklı coğrafyalardaki on ülke ve bu ülkelerdeki partnerlerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri ve teknolojileri karşılayabilmek için Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesinde 2004 yılından beridir, 4000 m2 lik çalışma alanında, başta Deri sanayi olmak üzere, Tekstil ve Endüstri kimyasalları konularında üretim ve araştırma-geliştirmelerine devam etmektedir. Geniş ürün yelpazemizle, farklı sektörlerde ve ülkelerde ihtiyaç duyulan ürünlerin temini, alanlarında donanımlı çalışma arkadaşlarımızla teknik destek ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerimizin çözüm ortağı olabilmek için on dokuz yıl önce başladığımız yolculuğumuza ilk günkü heyecanımız ve gayretimizle devam ediyoruz.

MİSYON & VİZYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmeti sunarak iş ortaklarımızı, müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren partner olabilmek için öncelikle kalite standardımızı korumaktır. Çağdaş, sağlıklı ve en önemlisi çevreye duyarlı bir yaşamın gereği olarak çalışma alanlarımızda kullanılan donanımlar Zeta çalışanlarının sağlığına ve gereksinimlerine en uygun tasarımlar gözetilerek seçilmiştir. Vizyonumuzda önceliğimiz, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve konusunda iş ortakları tarafından en çok tercih edilen firma olmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre Politikamız Avrupa Konseyi Kararları ve California Kararnameleri doğrultusunda tüketiciyi ve çevreyi korumaya yönelik ekolojik faktörlerin öneminin artmasını neticesinde deri finisaj kimyasalları teknolojilerinde kullanılan bazı kimyasalların kullanılmasına kısıtlama getirilmiştir. Zeta Kimya, deri finisajında kullandığı bütün malzemeleri çevre ile dost, ekolojik faktörleri göz önünde bulunduran ve her biri alanında uzmanlaşmış firmalardan tedarik etmektedir. Zeta Kimya Deri sektörel bazda potansiyel risk durumuna göre yasaklı kimyasal listelerine giren maddeleri üretimin hiçbir safhasında kullanmamaktadır. Bunun doğrultusunda ayakkabılık, çantalık, döşemelik ve giysilik derilerin üretiminde ekolojik talepler ve bunlara yönelik çözümler üretim safhasında özenle takip edilmektedir.